پايان نامه ها
 پست الكترونيك
   كتابخانه مركزي
  

ارتباط با ما

 

جستجو
 
چکیده پایان نامه ها، طرحها و مقالات
پایگاه استنادی علوم جهان اسلام
اخبار
كسب سه عنوان برتر از سوي اعضاي هيأت علمي دانشگاه آزاد در جشنواره پژوهشي و فناوري اصفهان

سه عضو هيأت علمي دانشگاه آزاد اسلامي اصفهان(خوراسگان) موفق به كسب عنوان‌هاي برتر سيزدهمين جشنواره پژوهش و فناوري استان اصفهان شدند.

روابط عمومي و اطلاع رساني، دكتر مهرداد مدرسي دانشيار گروه علوم دامي، دكتر محسن گل‌پرور دانشيار گروه روانشناسي و دكتر مريم گل‌آبادي عضو هيات علمي گروه كشاورزي دانشگاه آزاد اسلامي اصفهان(خوراسگان)، سه عضو هيأت علمي اي دانشگاه بودند كه توانستند با كسب عنوان هاي برتر سيزدهمين جشنواره پژوهش و فناوري استان اصفهان در بين 18 نفر برگزيده اين جشنواره معرفي شده و در مراسم اختتاميه جشنواره كه با حضور مسئولان استاني، پژوهشگران و روساي مراكز پژوهشي و دانشگاهي استان و برخي از اعضاي شوراي اسلامي شهر اصفهان برگزار شد، مورد تجليل و قدرداني قرار گرفتند.

مهرداد مدرسي پژوهشگر برتر گروه كشاورزي سيزدهمين نمايشگاه پژوهش و فناوري استان اصفهان، عضو هيات علمي دانشكده كشاورزي و منابع طبيعي دانشگاه آزاد اسلامي اصفهان(خوراسگان) با مرتبه علمي دانشيار است.

وي دكتري تخصصي خود را در رشته علوم جانوري در سال 1378 اخذ كرده و تا كنون بيش از 49 مقاله در نشريات نمايه شده بين‌المللي، 51 مقاله در نشريات علمي-پژوهشي و2 مقاله در نشريات علمي – ترويجي منتشر كرده و تعداد5 كتاب تاليفي به چاپ رسانده است.

مدرسي پيش از اين نيز جوايز و عناويني مهمي همچون پژوهشگر نمونه استان اصفهان در سال‌هاي 1378 و 1390، پژوهشگر نمونه واحد اصفهان(خوراسگان) در سال‌هاي 1388 ، 1391 ،1392و1394، پژوهشگر نمونه بسيج اساتيد استان اصفهان در سال‌هاي 1390 و 1392 و پژوهشگر نمونه دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان در سال1395 را به خود اختصاص داده ‌است.

دكتر محسن گل­‌پرور دانشيار روان‌شناسي دانشگاه آزاد اسلامي اصفهان(خوراسگان) نيز در اين جشنواره استاني توانست عنوان پژوهشگر برتر گروه علوم انساني را به خود اختصاص دهد.

اين عضو هيات علمي دانشگاه دكتري روان­شناسي را در سال 1383 اخذ كرده و چاپ بيش از 250 مقاله فارسي و انگليسي در نشريات معتبر داخلي و خارجي و تاليف و ترجمه 10 عنوان كتاب را در رزومه خود به ثبت رسانده است.

معرفي به عنوان يك درصد دانشمندان برتر جهان در سال 2017، دانشمند برگزيده ايران در توليد علم در ISC در سال 1391، پژوهشگر برتر وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در سال 1389، دريافت جايزه ويژه امام خميني (ره) به­عنوان پژوهشگر برتر در دانشگاه آزاد اسلامي در سال 1393، پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامي در سال1390، پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامي اصفهان (خوراسگان) طي هفت سال متوالي در سال­هاي 1387 تا 1393 و پژوهشگر برگزيده منطقه چهار دانشگاه آزاد اسلامي در سال‌هاي 1389 و 1391 بخشي از عناوين مهمي علمي و پژوهشي است كه دكتر محسن گل‌پرور پيش از اين به دست آورده است.

دكتر مريم گل­‌آبادي سومين عضو هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي اصفهان(خوراسگان) بود كه در سيزدهمين جشنواره پژوهش و فناوري استان اصفهان به عنوان يكي از سه فناور برتر استان معرفي شد

وي كه داراي دكتراي اصلاح نباتات با گرايش ژنتيك بيومتري است، رئيس هيئت مديره شركت دانش‌بنيان نگين بذر دانش را نيز بر عهده دارد.

گزينش طرح تحقيقاتي توليد ارقام مختلف خيار پارتنوكارپ گلخانه‌اي به عنوان طرح برتر از جشنواره علم تا عمل توسط معاونت فناوري رياست جمهوري در سال 90، كسب عنوان ايده برتر در دومين المپاد كشوري مخترعان، مبتكران و نوآوران، پژوهشگر برتر استان اصفهان در سال 1394، پژوهشگر برتر سال 1390 دانشگاه آزاد اسلامياصفهان(خوراسگان)و ثبت چهار رقم هيبريد خيار گلخانه‌اي با نام­هاي سبا، ثنا، سامان، سما در موسسه تحقيقات ثبت و گواهي بذر و نهال ايران از جمله عناوين كسب شده مهم و فعاليت‌هاي علمي دكتر مريم گل­آبادي است

وي تاكنون هشت طرح تحقيقاتي، 3 عنوان كتاب و بيش از 40 مقاله در مجلات داخلي و بين المللي منتشر كرده و در 36 كنفرانس داخلي و خارجي ارائه مقاله داشته است.

سيزدهمين نمايشگاه پژوهش و فناوري استان اصفهان با هدف شناسايي و معرفي توانمندي هاي پژوهش و فناوري و پژوهشگران برتر دانشگاه‌ها، مراكز تحقيقاتي و سازمان‌هاي اجرايي، تجاري‌سازي يافته‌هاي پژوهش و فناوري(فن بازار)، همكاري بين پژوهشگران، برقراري ارتباط مراكز صنعتي و توليدي با مراكز تحقيقاتي و نهادينه كردن پژوهش در سطح جامعه با شعار "پژوهش تقاضا محور و تجاري‌سازي فناوري، زيربناي توليد و اشتغال" در محل نمايشگاه‌هاي دائمي بين‌المللي استان اصفهان برگزار شد.

در اين نمايشگاه انجمن‌هاي علمي دانشجويان رشته‌هاي مختلف دانشگاه آزاد اسلامي اصفهان(خوراسگان) نيز به ارائه دستاوردهاي علمي و پژوهشي خود پرداختند.

۱۳۹۸ شنبه ۱۰ اسفند
سامانه ها
اوقات شرعی
Design by:Alireza Salehi
Powered by DorsaPortal