معاونت پژوهش و فناوری
معرفی انجمن ها

 

 
انجمن های علمی زمینه مناسب جهت فعالیت های علمی،تخصصی و کسب تجربه مدیریتی برای دانشجویان را فراهم می آورد. بی شک گسترش روز افزون توان مندی های علمی و دستیابی دانشمندان ایرانی به قله های رفیع افتخار و عظت ملی در سایه تحقیق و پژوهش تحقق یافته است که در این میان انجمن های علمی نقش بسزایی در پیشبرد این اهداف داشته و همچنین به عنوان هسته های تخصصی نقش اساسی در پیشبرد اهداف علمی و توسعه دانش های نوین و تخصصی در دانشگاه ها را ایفا نموده است.

انجمن های علمی این واحد با عضو گیری از میان دانشجویان به فعالیت هایی مانند برگزاری همایش های علمی ، انتشار نشریات علمی ، برگزاری بازدیدهای علمی، برگزاری کارگاه های علمی- پژوهشی، برگزاری سخنرانی های علمی، اجرای طرح های پژوهشی، آماده سازی دانشجویان برای شرکت در مسابقات علمی و نیز برگزاری مسابقات علمی می پردازند. این انجمن ها متشکل از 28 انجمن مصوب زیر نظر دفتر انجمن های علمی مشغول فعالیت هستند.

کسب مقام دوم سازه های زیبا در مسابقات کشوری سازه های ماکارونی دانشگاه زنجان توسط تیم مهراز انجمن های علمی عمران، حضور فعال و مؤثر تیم های سازه ماکارونی و کسب مقام های مختلف در مسابقات توسط بتن انجمن علمی عمران در مسابقات کشوری و منطقه ای، حضور گسترده انجمن های علمی در نمایشگاه هفته پژوهش و ارائه دستاوردهای انجمن های علمی، برگزاری سمینارها و سخنرانی های علمی تخصصی، کارگاه ها و دوره های آموزشی، بازدید های علمی، نمایشگاه های تخصصی و انتشار نشریه های علمی تخصصی، خبرنامه ها و گاهنامه ها و... از جمله دستاوردهای انجمن های علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) می باشند.

علاقمندان می توانند با کلیک کردن بر روی هر یک از اسامی انجمن های ذیل اطلاعات بیشتری را در مورد آنها به دست آورند.
1- انجمن ادبی بهار
2- انجمن علمی ادبیات فارسی
3- انجمن علمی باغبانی
4- انجمن علمی برق و الکترونیک
7- انجمن علمی حسابداری
8- انجمن علمی حقوق
9- انجمن علمی خاکشناسی
10- انجمن علمی دندانپزشکی
12- انجمن علمی ریاضی
14- انجمن علمی زبان فرانسه
15- انجمن علمی زراعت
16- انجمن علمی زمین شناسی
17- انجمن علمی صنایع غذایی
18- انجمن علمی علوم تجربی
19- انجمن علمی علوم تربیتی
20- انجمن علمی علوم دامی
22- انجمن علمی فضای سبز
23- انجمن علمی کامپیوتر
24- انجمن علمی گیاه پزشکی
28- انجمن علمی مامایی
تاریخ به روز رسانی:
1399/06/03
تعداد بازدید:
3330
طراحی و توسعه در اداره وبومتریک و امور وب سایتهای دانشگاه - کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) می باشد.
Powered by DorsaPortal